Mieszkanie Śródmieście Chrzanów, PTN-MS-1056
Szczegóły
- Rynek Rynek wtórny
- Rodzaje nieruchomości Mieszkania
- Typ oferty Sprzedaż
- Numer oferty PTN-MS-1056
- Cena 699 000 PLN
- Cena za m2 9 078 PLN/M2
- Powierzchnia 77,00 m/2
- Year construction 2020
- Miejscowość Polska, małopolskie, Chrzanów, Śródmieście
- Liczba pięter budynku 3
- Na piętrze 3p
- Liczba pokoi 4
- Data dodania 2025-10-24
Opis
Polecamy do sprzedaży nowoczesne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku z 2020 roku w Chrzanowie - ul. Partyzantów.
OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE!
Mieszkanie zlokalizowane na III piętrze z windą!
Mieszkanie do do wprowadzenia! Zlokalizowane w doskonałej lokalizacji na nowym osiedlu przy ul. Partyzantów. W bliskiej odległości od Rynku i Centrum miasta (kilka minut samochodem). Bardzo dobry dojazd w kierunku Katowic oraz Krakowa - sąsiedztwo węzła autostrady A4. Obok nowy park/skwer. W niedalekiej odległości znajdują się sklepy, markety, przystanki autobusowe, szkoły, przedszkola, urzędy. Spokojna i cicha okolica.
Ponadczasowa architektura, funkcjonalny układ pomieszczeń, usytuowanie względem stron świata zapewni najwyższy standard użytkowania.
W skład mieszkania wchodzą:
- salon z aneksem kuchennym z wyjściem na duży balkon,
- 3 oddzielne, nieprzechodnie pokoje,
- łazienka,
- łazienka połączona z pralnią,
- garderoba,
- przedpokój.
Media:
- ogrzewanie gazowe indywidualne dla mieszkania (piec w każdym mieszkaniu podgrzewający wodę użytkową oraz ogrzewanie),
- woda (z pieca gazowego),
- prąd,
- gaz,
- kanalizacja.
Czynsz wynosi ok. 670 zł/3 os., w tym fundusz remontowy, woda zimna, śmieci.
Przed budynkiem wybrukowany plac z dedykowanym miejscem postojowym.
W cenie mieszkania meble kuchenne.